MT
Soru Sahibi
24 Haziran 2020 13:06

Iletisim numarasi

Okan Bey Merhaba Yurtdisinda yasiyorum. Onumuzdeki aylarda dis tedavisi icin kirklareli gelecegim Tavsiyer uzerine size ulasmak istedim Bilgi almak icin fakat WhatsApp numaranizi bulamadim Yardimci olabilirseniz sevinirim Wp numaram *** *** ** Tolga Mesci

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Okan Karapınar
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba Tolga Bey geçmiş olsun şikayetiniz nedir? *** *** ** kliniğin numarası yardımcı olmak isterim fakat yoğunluktan ekim ayına randevu veriyoruz.

15 Temmuz 2020 16:47