GA
Soru Sahibi
5 Şubat 2020 00:35

İlacın yan etkisi

Karaciğer sağ lob anterıor kesimde supkapsüller yerleşimli 2,5x2cm boyutunda minimal heterojen kontrast tutan nodüler lezyon olduğu tomoğrafı ıle tesbit edildi ancak kullanmakta olduğum delic isimli tansiyon ilacımın perspektüsünü okuduğumda ilacın yan etkisinde karaciğere zarar verdiğini okudum ve Bıraktım karaciğerim düzelirmi kendini yenilermi tşk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Muammer Bilir
Dahiliye - İç Hastalıkları

Tomografinizdeki karaciğerinizdeki 2,5 cm nodülün klinik karşlığı nedir abse,kist,hemangiom.kitlemi radyolojik yorumu doktorunuza sorun sonuca göre tekrar değerlendirilir.

9 Şubat 2020 08:43