TM
Soru Sahibi
25 Ekim 2021 16:49

Gebelik şekeri

Merhabalar hocam 34 haftalık gebeyim gebelik şekeri çıktı şuan insülin kullanmama rağmen düşmeyen bir şeker bebeği hafif etkilemiş dedi doktorum sabah 8 öğlen 7aksam 4ve gece 2olmak üzere insülin başlandı ama yinede en düşük 150 ye bile düşmüyor ki sabahları çok yüksek 200 u buluyor ne yapacağımı şaşırdım artık tatlı şekerli hiçbir şey kullanmıyorum ama yinede düşüremiyorum lütfen bir yol gösterin bebeğim için çok korkuyorum artık

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Muammer Bilir
Dahiliye - İç Hastalıkları

Hemen bir endokrinoloji bölümü olan hastaneye başvurun sizin takibiniz gebelik nedeni ile bir endorin uzmanı tarafından yapılmalıdır

25 Ekim 2021 17:13