AM
Soru Sahibi
6 Şubat 2019 09:53

İlaç kullanımı

Hocam iyi günler tlf numaranızı bilmediğim için burdan yazdım..ben sizin hastanızım musa altuntaş bilgilerim vardır sizde..Hocam ben pharmaton ilaç kullanacağım zararı varmıdır bilgilerime bakıp bana uygunmu değilmi bakabilirmisiniz..ben antidepresanda kullanıyon bilgilerimde çıkar zaten bi bakıverin teşekkürler kolay gelsin..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Kadir Mavi
Aile Hekimliği

Pharmaton daha çok performans, dikkat artırıcı gıda takviyesi olarak geçer içerisindeki ginseng sayesinde uyku ,uyanıklık, libido arttırıcı olarak kullanan olduğu gibi öğrencilerde sınav dönemlerinde bilişsel düzeyi artırmak için kullanılabilir beraberinde kalp ritmini artıran nezle grip soğuk algınlığı ilaçlari veya kola çay kahve gibi gıdalar tüketilmesi sakıncalı olabilir

6 Şubat 2019 13:21