Soru Sahibi
25 Haziran 2016 14:36

İlaç hakkında

Hocam merhaba. Kız arkadaşım 9-10 ay önce demir eksikliğinden qlairista isimli ilacı kullandı ve kullanma süresinde kanaması durmamıştı ve son günlerde ilacı bıraktı. O zamandan beri ruhsal olarak bazı değişimler farkettim. Özellikle adet öncesi dönemde. İlacın adet öncesi dönemdeki semptomları değiştirebilme ihtimali var olmuş mudur ? Vede bunu nasıl düzeltebiliriz ? Teşekkürler.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkan Akan
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

MERHABA İLAC PREMENSTRUEL GERGİNLİK DURUMU İÇİN KISMI RAHATLIK SAĞLAR GENELDE GERGİNLİĞİ AZALTIR. BIRAKTIKTAN SONRA BU DURUM ESKİ HALİNE DÖNER

2 Temmuz 2016 10:28
Op. Dr. Erkan Akan
Op. Dr. Erkan Akan Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 2186 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Eldeki zevk suyu Op. Dr. Erkan Akan
Surtunme sperm bulasma Op. Dr. Erkan Akan
Gripten mi Op. Dr. Erkan Akan
Hamilelik sonlandirma Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Lütfiye Rifaioğlu Müslüm Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Merve Evrensel Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Selda Bahçe Kayık Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Tülay Turan Bütün Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Fatma Özlü Akkuş Kadın Hastalıkları ve Doğum
Facebook Twitter Instagram Youtube