F
Soru Sahibi
20 Temmuz 2007 22:32

ii gnler doktor hanım.Ben 3 aylık evliyim.Fakat ilk gün benden kan gelmedi.

ii gnler doktor hanım.Ben 3 aylık evliyim.Fakat ilk gün benden kan gelmedi.Sadece eşimin penisi kan oldu.Eşimden önce kimse ile beraber olmadım.Normalde kalktığında kan gelmesi lazımmış.Ama ilişkiden sonra 1 hfta kan geldi benden azar azar.Bu haliyle eşim şüpheye düştü.Benden önce biriyle yattın mı diye.Ama kesinlikle böyle bişey olmadı.Bunu ben nasıl açıklayablrim.Bunun medikal bir açıklaması olması gerekir.Bana yardım ederseniz evliliğimi kurtarırsınız diyebilirim.Şimiddn teşekkr ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Selda örnek Hanımoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

kızlık zarından şakır şakır kanama geleceğinimi sanıyordunuz. kızlık zarı incecik bir zar. eşinin penisine bulaşan kan yeterli bir kan . vajinanın darlığı veya genişliğine göre yırtılmaların derecesi değişmekte ve bu da gelen kanama miktarını etkilemekte. eşin çok merak ediyorsa kızlık zarı muayenesi yaptırsın. bi de siz sorsanıza eşinize daha önce başkasıyla yatmışmı diye ?

21 Temmuz 2007 09:33
F
Soru Sahibi

Demişssiniz ki kızlık zarı muayenesi yaptırsın diye.Suanda muayene yaptırsam bi sonuca varabilirmiyiz.Birde eşimin benden başkasıyla önceden beber oldun mu acaba diye şüphelenmesi benden önce bikaç kızla beraber olması ve kzılığı bozulan kızlardan kan gelmesi.Sorun sadece orda.Tek kelimeyle bizim bu erkeklerden çekeceğimiz var...

21 Temmuz 2007 12:32
Op. Dr. Selda örnek Hanımoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

tabi ki şu anda bir faydası olmaz . eşiniz böyle küçük şeylere takılacaksa ve size güvenmeyecekse , yol yakınken vazgeçin bence. sizin zaten ilişkide kanamanız olmuş. dha ne istiyor ki eşiniz sizden. evlilikler karşılıklı güvenle yürür.

21 Temmuz 2007 13:21