AT
Soru Sahibi
6 Ocak 2007 00:00

ii çalışmala sayın hocam ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Mastürbasy

ii çalışmala sayın hocam ben 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Mastürbasyon sırasında spermin rengi anormal şekilde geldi hemen doktora getirdiğimde meniye baktı ve idrar tahlilinn ardından böbreklerinde kum var dedi fakat sperminde pirinç şeklinde kan pıhtısı bir kaç kez daha geldi, idrara sık çıkıyorum, idrarımın rengide kanama olduğunu doğrular niteliktedir. Bu konu hakkında bana yol gösterirseniz çok sevinirim saygılarımla......

1 cevap
Cevaplar (1)

Daha detaylı incelenmeniz lazım. Vücudun herhangi bir yerinden kanama önemsenmelidir.

6 Ocak 2007 00:00