SC
Soru Sahibi
27 Haziran 2018 02:03

İdrar kaçırma sorunu

Hocam ben 22 yaşındayim 3 ay öncede sol kasık fıtığı ameliyatı oldum şuan idararımı yaptiķtan sonra damlamaya devam ediyo iç çamasırımada bilaç damla idrar kaçiriyorum kisa süre önce işeme testi ve ultrason çektirdim üroloji doktorunda ama sonuçların temiz dedi ama idrar kaçırma devam ediyo bunun sebebi ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Ayrıntılar için asistanımı arayabilirsiniz..*** *** ** ASİSTANIMLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ, LÜTFEN HAFTA İÇİ 09:00 – 19:00 SAATLERİ ARAYINIZ. Op.Dr.Murad ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :4Nişantaşı İstanbul Tel : *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik

29 Haziran 2018 17:36