TS
Soru Sahibi
17 Ağustos 2017 07:10

İdeal bene ulaşamıyorum

21 yaşında öğrenciyim Kişiliğimi ve hayatımı sevmiyorum. İstemediğim bir bölümde okuyorum. Bu sene sınava tekrar hazırlanacağım, hedefim çok yüksek ve bunu okulumla beraber yapmak zorundayım. Ayrıca bedenimle barışık değilim. İstemeye istemeye düzenli spor yapıyorum ve ilerlemem yetersiz. Cinsel isteksizlik, iktidarsızlık gibi sorunlarımda var. Çok düşünüyorum, çabuk yoruluyorum, insanlardan hep şüphe duyuyorum, hafızam çok zayıf yeni birşey öğrenemiyorum... Kendimde bir sürü defo görüyorum. Kendimi gerçekleştiremiyorum ve düzeltemiyorum. Her hafta ağlayıp içimdeki siyahı boşaltıyorum. Ben istediğim ben değilim kendimi sevmiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle merhaba, Psikolog yardımı almaya başlamalısınız, klinik değerlendirmenin ardından izlemeniz gereken yol daha belirgin olacaktır. vermiş olduğunuz bilgiler gayet önemli o yüzden en yakın zamanda yardım almaya başlamalısınız size çok iyi geleceğini düşünüyorum.

19 Ağustos 2017 09:50