27 Ekim 2018 23:07

Hormon Tahlilleri

38 yaşındayım Adetin 5. Günü hormon tahlillerimi yaptırdım .Tsh 1,14 Fsh9,58 LH 5,88 Estradiol 150,9 prolaktin 21,43 değerlerim normal mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Teksen Çamlıbel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Değerleriniz normal görünüyor fakat yaşınızdan dolayı adetinizin herhangi bir günü amh hormonu yaptırmanız uygundur. Hormon sonucunu bize bildirirseniz.yumurtalık durumunuzu daha net öğrenebiliriz. Zayıflama durumu varsa da hemen bize başvurup yumurta dondurmanızı öneririm teşekkürler

27 Aralık 2018 17:24