SA
Soru Sahibi
21 Nisan 2024 10:47

Holter

Hocam selamlar kalbim düzenli olarak atarken tık tık tık tıktıktık tık tık şeklinde atıyor bazen bir boşluk oluyor hissediyorum bazen 1 saniye titreme oluyor kalbimde oksurunce duruyor bununla ilgili kardiyoloji ye gittim EKG normal efor normal holterde ritim bozukluğu var dedi ilaç olarak senaloc 50 mg yazdı bu tamamen iyileşir mi bu ilacı ömür boyu mu kullanıcam 3 gün oldu ilacı alalı halen devam ediyor şikayetlwrim holter sonucunu atıyorum bu tehlikeli bir durum varmı acaba hocam şimdiden teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ritim bozukluğunuz var ancak hafif düzeyde şikayetler geçene kadar ilaca devam edin, düzelirse kesilir.

22 Nisan 2024 09:33