7 Temmuz 2010 14:11

HOCAM YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. MUAYENE İÇİN Bİ KLİNİĞİNİZ VARMI

HOCAM YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. MUAYENE İÇİN Bİ KLİNİĞİNİZ VARMI ACABA? gelip ziyaret etsem sizi mümkün olursa. tekrardan yardımınız için teşekkür ederim. iyi çalışmlar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Özel bir muayenehanem yok. Ancak çalıştığım yerede gelseniz bildiğimin en iyisi şeklinde sizi yönlendirebilirim. Ancak şu sıralar kendi sağlık sorunlarım nedeni ile istirahatliyim. 19 Temmuz'dan sonra tekrar işbaşı yapacağım. Vaktiniz olursa seve seve yardımcı olurum. Görüşmek üzere tekrar sağlıklı günler dilerim.

7 Temmuz 2010 23:32