ce
Soru Sahibi
20 Ağustos 2015 19:00

hocam rahatsız edıyorum kusura bakmayın

hocam size bir soru sormak ıstıyorum beslenme ve dıyeyetetık bolumunun 4 yıllık fakulteside yukseokuluda var bu bolumu okumak ıstıyorum yuksekokulla fakulte arasında fark mı sız daha ıyı bılırsınız bır uzman olarak nasıl bır yol gosterırsınız bana ıkısıde 4 senelık bırı fakulte bırı yuksekokul dıye geçıyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Emre, ders içeriği her ikisinin de aynı. Tercih ettiğin okulu öğretim görevlisi kadrosunun tam olması hepsinden çok daha önemli.

27 Ağustos 2015 17:31