11 Şubat 2008 12:39

hocam öncelikle kolay gelsin eşim 3 gun önce 20 lik dişini çektirdim ama ag

hocam öncelikle kolay gelsin eşim 3 gun önce 20 lik dişini çektirdim ama agrı oluyor hala operasyon basarılı geçtı kırık filan olmadan diş yerınden alındı hekimim oyuk olan bolgeye sentetik bişey yerleştirdi oyuk kalmaması için tabi haliyle yanılmıyosam 2 tane dikiş attı bu agrılar dikiştenmi acaba bide hocam apranax kullanıyo bılhassa ıyı gelıyo ama önerebileceginiz antibiyotik varmı şimdiden tşk

2 cevap
Cevaplar (2)

GECMİS OLSUN ...AGRI OLMASI COK DOGAL ...DOKTORUNUZ EGER ANTİBİOTİK VERMEDİYSE VE DE İLTİHAP YOKSA BENİM SİZE ANTİBİOTİK VERMEM DOGRU OLMAZ ...DİKİŞLERİ ALDİRMAYA GİDECEGİNİZ ZAMANA KADAR İSTERSENİZ BEKLEMEYİN DOKTORUNUZU ARAYİN ...SENTETİK BİR SEY YERLESTİRDİ DİYORSUNUZ AMA NE OLDUGUNU ANCAK DOKTORUNUZ BİLİR LUTFEN ONA BİR TELEFON EDİP DANİSİN...APRONAX MİGDESİNE DOKUN MUYORSA ALABİLİR...AMA COK UZUN SURE ALMASİNİ TAVSİYE ATMİYOR SİZE YİNE MUDAHALEYİ YAPAN DOKTORLA GORUSMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM.EN DOGRU TEDAVİYİ MESLEKTASİM SOYLEYECEKTİR.SAGLİCAKLA KALIN.

13 Şubat 2008 14:22
Soru Sahibi

tşk. hocam su an 6 gun ve agrılar gitmeye eski yasantıma donmeye basladım özlemiştim cidden hafif oluyo agrı ama normal ilaçlarımı kısa sure daha kullanma taraftarıyım tekrar tşk.

14 Şubat 2008 00:51

Cok gecmis olsun ..bir daki haftaya tamamen gecer....:-))

18 Şubat 2008 02:38