28 Kasım 2006 00:00

hocam öncelik böyle bir sitede böyle bir güzelligin olamsı insanlar için ço

hocam öncelik böyle bir sitede böyle bir güzelligin olamsı insanlar için çok faydalı sizlerede çok teşekkürler . hocam benim sorunum bundan 3 sene evel başladı rahatsızlığım ise aşırı uykusuzluk ve gündüzleride tabiki sık ishal di bende dr gittim endoskopi yapıldı birşey yok dendi sonra bu rahatsızlıklarım geçmiyince tekrar aynı doktora gittim ve sorunumun devam ettigini söyledim ya bişey yok ama istersen kolonoskopide yapalım dendi onada tamam dedik yaptırdım bana orda ibs dediler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tankut İlter
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

İBS; İritabl barsak sendromu önemli bir hastalık. Stres, aşırı yorgunluk, üzüntüler vb nedenlerle kalın barsaklarda düzensiz kasılmalar oluyor. Buna bağlı ishaller veya kabızlıklar, karın ağrısı, şişkinlik vb oluyor. Tedavi için bir GE Uzm. ile görüşmenizde yarar var. Saygılarımla. Dr.Tankut İlter

6 Aralık 2006 00:00