KH
Soru Sahibi
20 Kasım 2007 15:28

hocam merhaba.ben 28 yaşındayım. 7 yıldır depresyon şikayetleriyele ilaç ku

hocam merhaba.ben 28 yaşındayım. 7 yıldır depresyon şikayetleriyele ilaç kullanıyom.son bir kaç aydır solian ve citrex ve modiodal kullanıyorum.şu son 1 ay içinde dikkat dağılması sebebiyle bir tanıdığım doktor bana ritalin verdi ve ben yoğun dönemlerde yarım alıyorum.bu ilaca başladıktan sonra kalp ve yakın kısımlarında bir yanma hissi ve hafif ağrılar duyuyorum va birde halsizlik va başdönmesi oluyo.bunlar ilaca bağlı yan etkilermidir?.önemlimidir?ilacı kullanmam doğru olurmu.sa

1 cevap
Cevaplar (1)

evet ritaline baglı carpıntı olabilir, bir sure sonra vucut bu yan etkilere alısıyor

23 Kasım 2007 00:19