OF
Soru Sahibi
31 Mart 2011 13:09

Hocam iyi günler, burun ameliyatı öncesi Roaccutane ilacı kullanmamın bir

Hocam iyi günler, burun ameliyatı öncesi Roaccutane ilacı kullanmamın bir sakıncası olur mu? yoksa ameliyattan sonra mı akne tedavisine başlamalıyım.teşekkürler

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ünal Şahin
Op. Dr. Ünal Şahin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

sayın figen hanım, akne tedavisinde kullanılan roaccutane ilacı cilt ve mukazalarad aşırı derecede kuruluğa neden oluyor. Bu nedenle ameliyat sonrası burun içinde aşırı kuruluk hissedebilirsiniz. Bu da rahatsızlık yaratabilir. bu yüzden mümkünse ameliyat sonrası bu tedaviye başlamanız daha iyi olur kanısındayım. Tekrar görüşmek üzere iyi günler dilerim

31 Mart 2011 14:56
Op. Dr. Ünal Şahin
Op. Dr. Ünal Şahin Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yazar toplam 159 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
SKAR İZLERİ Op. Dr. Ünal Şahin
Acil çok önemli Op. Dr. Ünal Şahin
burun estetiği Op. Dr. Ünal Şahin
Alin genisletme Op. Dr. Ünal Şahin
Su Çiçeği İzleri Op. Dr. Ünal Şahin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Emre Özenalp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Başar Erdoğan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Orkun Uyanık Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Dr. Öğr. Üyesi Majid İsmayilzada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Dr. Şenay Pektaş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Etiketler
Kulak burun boğaz , Akne , Burun operasyonları , Roaccutane
Facebook Twitter Instagram Youtube