KC
Soru Sahibi
24 Ocak 2016 18:40

Acil çok önemli

Merhaba hocam, ben 30 ocak da burun estetiği olacağım ama 4 aydır roaccutane tedavisi görmekteyim.Fakat diğer hastaların aksine herhangi bir kuruluk yaşamadım.Ne cildimde ne burnumda ne de gözümde.Bu şartlar ile şimdiden ilacı bıraksam ve ameliyat sonrasında 1 hafta sonra devam etsem ilaca bir problem olur mu ameliyatta?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ünal Şahin
Op. Dr. Ünal Şahin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bunu ameliyatı yapacak doktorunuza sorarsanız daha iyi olacaktır. Bence bir sorun olmaz.

24 Ocak 2016 21:35
Op. Dr. Ünal Şahin
Op. Dr. Ünal Şahin Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yazar toplam 159 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
SKAR İZLERİ Op. Dr. Ünal Şahin
Acil çok önemli Op. Dr. Ünal Şahin
burun estetiği Op. Dr. Ünal Şahin
Alin genisletme Op. Dr. Ünal Şahin
Su Çiçeği İzleri Op. Dr. Ünal Şahin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Orkun Uyanık Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Dr. Öğr. Üyesi Majid İsmayilzada Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Dr. Şenay Pektaş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Demirel Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Yasin Canbaz Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Facebook Twitter Instagram Youtube