6 Temmuz 2010 16:02

hocam iyi çalışmalar, bi konu hakkında rahatsız ediyoruz sizi. dişlerim ço

hocam iyi çalışmalar, bi konu hakkında rahatsız ediyoruz sizi. dişlerim çoçuklukda kullandığım ilaçlardan dolayı sarı renkte ve yapı bozukluğu var. bunun tedavisi mümkün mü dişlerimin beyazlatılması dişlerime zarar verirmi. eğer sizin muayenehanesinz varsa sizi bu konu hakkında rahatsız edebilirmiyim. en azından bi yol gösterirsiniz. şimdiden yardımınız için teşekkür ederim. iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geç cevap yazdığım için özür dilerim. Kısa süreliğine şehir dışındayım. Eğer kullandığınız ilaçlara bağlı olan bir renklenme ise Bleaching yöntemi ile renklerinin açılması mümkün olabiliyor. Ancak yapısal ( dişinizi oluşturan yapıların hastalığına bağlı bir bozukluk ) ise durumu değerlendirmek gerekir. Yani muayene etmekte yarar var. Bleaching zararlı mı? Genel mantık olarak bakarsanız zararı pek fazla yok. Beyaz çamaşırları arasıra çamaşır suyuna basmak gibi düşünün. Çamşır beyazlarken kalitede bir bozulma nasıl olursa diştede öyle bir durum ortaya çıkıyor. Ancak düzenli olarak dişlerinize baktığınızı varsayarsak bir sorun teşkil etmeyeceğini düşünebiliriz. Yani sonuçta kar edeceksek bu işi yaptırmalıyız. Umarım bu bilgiler işinizi kolaylaştırır. Net karar vermenize yardımcı olur. Sağlıklı günler dilerim.

7 Temmuz 2010 12:48