CH
Soru Sahibi
18 Nisan 2009 11:25

hocam bna alerjik rinit tanısı kondu,burun tıkanmalarım ve burun içi kuruma

hocam bna alerjik rinit tanısı kondu,burun tıkanmalarım ve burun içi kuruma şikayetlerimarttı.Bunun için antihistaminik(ilaçları nasıl kullanmalıyım?aurıs ve onceaır vb) ve nazonex sprey kullanmaktayım.Doktorum spreyi devamlı kullan bir zararı olmaz dedi aksine devamlı kullanmadıgında bir faydasını görmezsin dedi de bu spreylerin uzun süre kullanımında burun mukozasına zararlı etkisi var mı? yok mu?.Bu rahatsızlıgın lazerle ve yahut başka bir yolla çözüm yolu var mıdır .saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Muhammet Tekin
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bazen uzun yıllar kullanan hastalarımız oluyor

18 Nisan 2009 13:04