GS
Soru Sahibi
18 Ağustos 2010 12:49

hocam bende geniz akıntısı var, halsizlik yorgunluk ve uykusuzluk çekiyorum

hocam bende geniz akıntısı var, halsizlik yorgunluk ve uykusuzluk çekiyorum, sürekli sıvı kıvamda balgam çıkarıyorum, sürekli kuru öksürük içinde bazende koyu toparlak içinde siyah noktalı balgam çıkıyor ve sırtımda ağrılar var iğne batıyormuş gibi hissediyorum... bu sorundan dolayı gittiğimde bademciklerimi aldırdım ama halen aynı sorun devam ediyor benim problemim ne olabilir??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Akın mansur Yıldırım
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Öncelikle Çok Gecmiş Olsun Hastalıgınız Halen Devam Ediyorsa Bu Mail Adresimizi Ekliyerek Benden Sadece İzinli Ve Musait Oldugum Günler Mail AcarAK Yardımcı Olacagımdır Mail Adresım : ZaferPanel@Hotmail.com TEKRARDAN GECMIS OLSUN DİLEKLERIMLE AkınMansur YILDIRIM

27 Ağustos 2010 11:56