ÇR
Soru Sahibi
22 Eylül 2010 17:47

Hocam bel fıtığından 2 defa ameliyat oldum. Tam olarak hala toparlayamadım.

Hocam bel fıtığından 2 defa ameliyat oldum. Tam olarak hala toparlayamadım. Toplamda 3 disk ameliyatlı. Yataktan kalktığımda ve gün içinde arasıra belimde ağrı oluyor ve tedavi amaçlı Fizik tedavi için yüz aşağıya bakar konuma geldiğimde direkt olarak belimde ameliyat olduğum yerler civarı ağrımaya başlıyor. Bunun sebebi ne olabilir? Saygılarımla

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Murat Saylık
Ortopedi ve Travmatoloji

bence amelıyat dısı careler dusun artık.tabı amelıyatlar basarılı olduysa.fızık tedavı ve kaplıca tedavısıne baslayın.sabırlı olun...

27 Eylül 2010 22:31
ÇR
Soru Sahibi

Hocam faset eklem ağrısı olabilir mi? Siz faset ağrısı olup olmadığını anlamak amacıyla eklem içine enjeksiyon yapıyor musunuz? Saygılarımla

11 Ekim 2010 22:49
Doç. Dr. Murat Saylık
Ortopedi ve Travmatoloji

tabi yapılabilir.yuksek eslalı bir mr veya sintigrafide aynı tanıyı doğrulayabilir..

19 Ekim 2010 21:35