TB
Soru Sahibi
27 Eylül 2010 16:20

HOCAM ANNEM 5 AY ÖNCE DİZ PROTEZİ AMELİYATI OLDU. VALKER YARDIMIYLA YÜRÜYOR

HOCAM ANNEM 5 AY ÖNCE DİZ PROTEZİ AMELİYATI OLDU. VALKER YARDIMIYLA YÜRÜYOR AMA VALKIRI BIRAKINCA YÜRÜYEMİYOR EN SON DOKTOR KONTROLÜNDE LİF KOPMASI OLDUĞU SÖYLENDİ AMELİYAT OLMASI LAZIM DEDİLER AMA BİZ TEREDÜTTE KALDIK AMELİYAT DENİNCE NE YAPMAMIZ LAZIM. ANNEM ROMOTOİD ARTRİT HASTASI DOKTORUN SÖYLEMESİ KEMİKLER VE KASLAR ÇOK ZAYIFLAMIŞ.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Murat Saylık
Ortopedi ve Travmatoloji

ıkıncı bır uzman doktor gorusu almanızda fayda var...

27 Eylül 2010 22:34