AA
Soru Sahibi
25 Ocak 2011 19:07

HOCAM ANNEM 46 YAŞINDA BEL AĞRISI VAR BUGÜN LOMBER BT ÇEKİLDİ BT SONUCUNDA

HOCAM ANNEM 46 YAŞINDA BEL AĞRISI VAR BUGÜN LOMBER BT ÇEKİLDİ BT SONUCUNDA L4-5 DÜZEYİNDE DİSK POSTERİORUNDA SAĞ PARASANTRAL FOKAL PROTRÜDE HERNİASYON İZLENMEKTEDİR ANTERİOR EPİDURAL YAĞ MESAFE SİLİNMİŞ DURAL SAKA BASI İZLENTEKTEDİR.L4VE L5 VERTEBRA KORPUS ANTERİORSURERİORKÖŞELERİNDE SKLEROZ İZLENMEKTE.FASET EKLEMLERDE ILIMLI ARTROZ MEVCUTTUR.SONUÇ:L4-5 DÜZEYİNDE DİSKTE PROTRÜDE HERNİSYON KEMİK YAPILARDA DEJENERATİF DEĞİŞİKLİKLER MEVCUTUR HOCAM YARDIMCI OLURMUSUNUZ? AMELİYATMI OLCAK TEŞEKKÜRLER

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayın Ayten Atsız, MR raporundan anladığım kadarıyla cerrahiye yakın bir hasta. Ama ameliyat kararı hasta muayene edilerek verilir. Dilerseniz *** *** ** nolu telefondan randevu alıp bana muayene olabilirsiniz Saygılarımla

26 Ocak 2011 10:01
AA
Soru Sahibi

SANIRIM İSTANBULDASINIZ BİZ İZMİRDEYİZ BİZİ BURDA YÖNLENDİREBİLECEĞİNİZ BİR YER VARSA SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER İLGİNİZ İÇİN

27 Ocak 2011 23:06
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayın Ayten hanım, Ben Manisa'dayım. Bana *** *** ** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dr. Cüneyt Temiz

11 Şubat 2011 20:46