ym
Soru Sahibi
30 Aralık 2018 23:32

Hıv varmı yokmu hocam

Hocam öncelikle iyi günler benim agzımda aft degil ama doktorların söyledigine göre mantar oldugunu söylüyorlar ilaclar kullanmama ragmen gecmedi ve vucudumda yaralar gecdikden sonra izleri kalıyor bu şikayetlerim var ve hocam ben yaklaşık 1.5 sene önce şüpheli bir ilişki yaşadım, ilişki yaşadığım kişiyide bilmiyorum. İlişki yaşadıkdan sonra kendimce strese bağlayıp hıv virüsü kaptımmı acaba diye kaygıya düştüm ve ilişkiyi yaşadıkdan 75 gün sonra özel bir muaneyede hıv testi oldum negatif cıktı fakat ben buna ikna olmayıp ilişki yaşadıkdan 12 ay sonra devlet hastanesinde hıv testi oldum yine negatif cıktı hocamda kendimi ikna edemiyorum gidip bidaha test olasım geliyor acaba bu testler yeterlimidir hocam konuyu kapatayımmı..??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Şafak Göktaş
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji , Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba. Testler yeterli zamanda yapılmış, HIV konusunu kapatabilirsiniz. Şikayetleriniz devam ediyorsa lütfen muayene olmaya gelin. *** *** ** 51'den muayene randevusu alabilirsiniz.

2 Ocak 2019 16:11