YK
Soru Sahibi
16 Ocak 2020 10:42

Hipofiz adenomu

Merhaba benim geçen yıl çektirdiğim MR sonucunda hipofiz bezimde 2.5 mm adenom çıktı bu sene takip amaçlı tekrar çektirdim hipofiz bezi her iki tarafında asimetri dikkati çekmiştir sol taraf sağ tarafa göre daha büyüktür Ancak kontrastlı incelemede net kontur veren,farklı sinyal yoğunluğu oluşturan kitle lezyonu görülmemektedir. Diye bir sonuç çıktı bu ne anlama geliyor rica etsem yorumlarmısınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kudret Türeyen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kübra hanım Sizi muayene edip tetkikleri incelemeden yorum yapmak doğru olmaz. Geçmiş olsun.

16 Ocak 2020 15:31