22 Haziran 2016 15:17

Heparin kullanımı

hocam mrb mormal yolla olan ilk bebeğimi 6 haftalıkken kalp atışı durduğu için kaybettim yaşım 32 olduğu için genetik test yaptırdım lupus değerleri 2 kez 1 ay arayla tekrarlandı lac confirm normal değerler *** *** **.sonuc 37.9 2.sonuc 39.1 Lac screen normal değerler 31-44 benim 1.sonuc 45.1 2.Sonuç 48.2 Lacs/lacc normal değer *** *** **. Sonuc 1.19 2. Sonuc 1.23 mthfr C677T edta heterozigot Mthfr a1298c heterozigot Faktör 2 faktör 5 protein c protein s hepsi normal ,Anti karyolipin Igm de lgG negatif Eşimin benim kromozom analizlerimizde normal Hocam şuan 23haftalık gebeyim 4 haftadan beri hibor 3500 iğne ve aspirin hergün kullanıyorum 12. Haftada kanama olduğu için aspirin kesildi ama iğne devam burnumda son 1 aydır kan pıhtıcıkları geliyor 19. Haftada lupus antikoagülani değerlere tekrar bakıldı Lupus doğrulama normal değerler 30-38 sonuç37,9 Lupus tarama 31-44 sonuç 43.8 lupus oran 0.8-1.2 sonuc 1.19 yukarıdaki mthfr değerleri ile lupus değerlere göre iğneye devam etmek zorundamıyım çünkü doğumda cok kan kaybı yaşamaktan korkuyorum lütfen beni aydınlatırmısınız saygılarımla ..

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu ilaclar ile ilgili hematoloji uzmani ile oncelikle gorusmeniz gerekir Saptanan degerler cok kritik degil

22 Haziran 2016 23:44