TP
Soru Sahibi
2 Mart 2021 02:55

Hemoroidin memesi yıllardır geçmedi

Yıllar önce geçirdiğim hemoroid sonucunda makatımdaki meme hâla geçmedi genellikle büzgün halde duruyor fakat arada ben hemoroid gibi olunca alevleniyor. Genellikle ağrısız ve makattan sarkan bi memeden bahsetmekteyim. Biraz geç kaldım ama görüntü ve hissiyat olarak da nahoş duruyor bir çözüm ve bilgi aramaktayım. Ameliyatsız gitmez muhtemelen, zor bi operasyon mudur ve sonrasında tamamen düzelir mi eskisi gibi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

Sadece dışardaki alınacağı için tecrübeli ellerde çok kolay olur. Alevlenmenin sebebi fazla ıkınmanız, fazla ıkınmazsanız o süreç tekrarlamaz

13 Nisan 2021 16:43