23 Şubat 2014 13:36

Hastalık Hastalığı

Aslında bendeki tam olarak bu mu bilmiyorum. Babamı yaklaşık 3 sene önce ani bir şekilde kaybettim. O zamandan beri sağlıkla ilgili psikolojik sorunlar yaşıyorum. En ufak bir sorunda hep en kötüsü aklıma geliyor, olay sonuçlanana kadar hem kendimi hem de çevremdekileri rahatsız ediyorum ama en çok kendimi tabii. Bununla ilgili ne önerirsiniz? Teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Yasadiginiz tablo bizim anksiyete bozuklugu dedigimiz durum olabilir. Psikoterapi almanizi oneririm ozellikle bilissel davranisci terapi cozum odakli bir terapi olmasi nedeniyle sizin icin etkili olacaktir. saygilarimla

24 Şubat 2014 02:16