KG
Soru Sahibi
19 Ekim 2019 00:23

Hareket kısıtlılıgı

Merhaba. 2016 yılında futbolda sakatlandım. 2017 yılında trafik kazasında beyin kanaması geçirdim ve uzun süre hatireketsiz kaldım. 2016 yılından itibaren kaslarında gerileme oldu ve şu an bacaklarım çok ince kaslarım eridi ve ben 26 yaşındayım. Merdiven çıkamıyorum oturduğum yerden kalkamıyorum. Çok hareket kısıtlılıgım var. Emg çekildim sorun yok göründü. Fizik tedaviler gördüm hiç faydası olmadı. Yardımcı olur musunuz kas hastalığım var büyük ihtimal ortopedik sorunum yok görünüyor her doktorda

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerem Bıkmaz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

EN KISA SÜREDE KLİNİĞİME BEKLİYORUM , *** *** ** 35 . DETAYLI BİR MAUYENE SONRASINDA GEREKLİ TEDAVİYİ PLANLAYABİLİRİZ . SEVGİLER

29 Ekim 2019 16:31