DC
Soru Sahibi
24 Ağustos 2015 19:41

Hamilemiyim

Merhaba ben nisanlimla 1 ay once cinsel iliski yasadim fakat icime bosaldi mi bilmiyorum iliskiden sonra adet oldum ve adetliyken idrar testi yaptirdim negatig cikti ne kadar dogru bilmiyorum tabii ve karnimda bi sislik hissediyorum acaba piskolojik midir cok korkuyorum cunku adet gunume 4 5 gun kaldi acaba ondan midir diyede dusunuyorum lutfen yardim edin

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba. eğer gerçekte bir gebelik yok ise kadınlarda bazen bu tür kaygı hallerinde vücut gebelik varmış gibi belirtiler verebilir. olayın böylesi bir psikolojik yanı bulunmaktadır. ancak böyle durumlarda kesin tanı için jinekologlara müracaat edilmelidir. ben jinekolog değilim. bu tür sorularınıza en doğru cevabı jinekolog doktorlardan alabilirsiniz. ancak size kesin bilgi olarak test yaptırmanızı önerebilirim. özellikle kan testi. geçmiş olsun

25 Ağustos 2015 08:51