BE
Soru Sahibi
19 Ağustos 2016 11:29

Hamilelikte aldatılma

Merhaba 2.evliliğim yaptım 1 yıl önce.7aylık riskli bir gebelik dönemindeyim eşim eskortlara gidiyor.ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Evlilik kararıyla ilgili sizin adınıza benim karar vermem doğru olmaz. Burada sizin nasıl bir evlilik ve hayat istediğiniz önemli. Ancak şunları diyebilirim. Hem bireysel duygu durumunuz hem de evlilik danışmanlığı için psikolojik yardım almanızda fayda olacaktır. Duygusal olarak daha olumlu olmanız, bebeğinizin duygusal durumuna da olumlu yansıyacaktır. Evlilik danışmanlığı ile de eşinizle aranızdaki ilişkiyi daha istendik hale getirirsiniz.

19 Ağustos 2016 15:00