GM
Soru Sahibi
24 Temmuz 2017 00:11

Hamile kalabilir mi

Mustafa gören merhaba kız arkadaşım bakire 1 hafta önce sürtünme yokuyla ilişkiye girdik sayılır ama birbirine deymedi cinsel organlarımız 1 hafta yani 2 gündür sevgilimin adet gününde normalden farklı olarak açık kırmızı kan geldi hamile olabilir mi çok korkuyoruz mastürbasyondan sonra elimde kalan zevk suyunu oraya sürdüğümü düşünüp stres yapıyor boşalma olmadı lütfen acil

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba bir boşalma olmadı ise bu durum oldukça düşüktür.Ancak boşalma öncesindede sperm aktarımı gerçekleşmektedir. Bu sebele bir jinekolog tarafından kontrol edilmesi daha uygun olacaktır.Teşekkürler

3 Ağustos 2017 17:23

Merhaba bir boşalma olmadı ise bu durum oldukça düşüktür.Ancak boşalma öncesindede sperm aktarımı gerçekleşmektedir. Bu sebele bir jinekolog tarafından kontrol edilmesi daha uygun olacaktır.Teşekkürler

3 Ağustos 2017 17:24