KA
Soru Sahibi
8 Temmuz 2021 16:19

Güzel bir ağız görüntüsünü elde etmek için ne yapmam gerekiyor

Dudaklarım çok yumuşak birbirine çok yapışıyor ve kenar kısımları içe çöküyor ağız açarken ki çirkin görüntü ve küçüklük kendiliğinden dudaklar kapanıyor bunun nedeni yumuşak doku bozukluğu kas bozukluğu olabilirmi estetik doktoruna gittim problem bulunamadı ortodonti diş hekimi bu problem bizimle alakalı değil kaslarda sorun vardır veya yumuşak doku bozukluğu vardır dedi güzel bir ağız görüntüsünü elde etmek için ne yapmam gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cahit Koçak
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun, şikayetiniz ortopedi ve travmatoloji ile ilgili bir problem değildir.

4 Ağustos 2021 10:19