BM
Soru Sahibi
8 Nisan 2024 20:10

günler oglum35 yaşında Dr kontrolünde yapılan tahlil sonucu bel romatizması teşhis konuldu voltere. İğne verildi iğneyi vurunca iyi oluyor sonra eklem ağrıları

günler oglum35 yaşında Dr kontrolünde yapılan tahlil sonucu bel romatizması teşhis konuldu voltere. İğne verildi iğneyi vurunca iyi oluyor sonra eklem ağrıları tekrar başliyor kalıcı tedavi ne

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ali Bilgen
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Merhabalar. Teşhis ne tam olarak ankilozan spondilit mi?

8 Nisan 2024 20:29