SL
Soru Sahibi
24 Haziran 2021 19:24

Güneş alerjisi

Merhaba Hocam, Benim güneş alerjim var ve malesef güneşli günlerde dışarıya çıkmama engel olan ve yaşam kalitemi oldukça düşüren bir durum benim için. Yazları antihistaminik ilaçlar ve kortizon içerikli merhemler kullanıyorum ama yine de bu süreci rahat bir şekilde atlatamıyorum. Birçok doktora gittim ama belirttiğim türde ilaçlar dışında bir çare bulamadım. Sizi Çağla Şikel’in programında izlemiştim ve bunun için çok basit bir yönteminizin olduğunu ifade etmiştiniz ama yayında paylaşmamıştınız. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Görmeden bir şey önermek yanlış olur ve daha kötü olabilir. Cumartesi günü de aşağıdaki adresteyim. Aşağıdaki tlf numarasından randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Adres: Aytar caddesi, Aydın sokak, Fırat iş merkezi 1. Levent, İstanbul Instagram:drzekayikutlubay

24 Haziran 2021 23:52