GK
Soru Sahibi
14 Mart 2011 09:54

günaydın figen hanım devlete diyetisyen bölümü varmı onu sorucaktım kimisi

günaydın figen hanım devlete diyetisyen bölümü varmı onu sorucaktım kimisi dahilye bölümünden özel olarak gönderiliyor diyor devlette diyetisyen bölümü diye bir böüm yok bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Kübra Hanım, Devlette diyet poliklinikleri var. Dahiliye polikliniğinden yönlendiriliyor olabilir, direkt başvuru olup olmadığını maalesef bilemiyorum. Hastanenin yetkililerine danışmanız faydalı olabilir.

15 Mart 2011 15:51