uk
Soru Sahibi
5 Mart 2014 21:17

grade II dejenerasyon

Medial meniskus arka boynuzda artiküler yüzeye ulaşmayan lineer dejeneratif sinyal mevcuttur ( Grade II dejenerasyon ) hocam bu ne anlama geliyor tam olarak.. simdiden Teşekkürler. .

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mirza Zafer Dağtaş
Ortopedi ve Travmatoloji

Bir operasyona ihtiyacınız olmadığını gösteriyor. Menisküs dediğimiz yapının geri dönüşümü hasarlaması anlamındadır.biraz istirahat sonrası herşey yoluna girecektir

6 Mart 2014 22:16