EB
Soru Sahibi
19 Aralık 2018 09:35

Göz çevresindeki koyuluk

Merhaba Murat Bey, Benim sorunum göz çevremin yüzümün geri kalanına göre koyu renkte olması. Bu beni o kadar rahatsız ediyor ki, makyajsız dışarı çıkamıyorum. Bu sorunla ilgili bir tedavi yönteminiz var mı? (Daha önce doktora gittiğimde göz çevremin koyu olmasının yapısal olduğunu söylemişti. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Murat Kara
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Banu Hanım. Göz çevresi koyu renk hali yapısal olabildiği gibi yorgunluk uykusuzluk beslenme yetersizliği ve yaşla birlikte azalan cilt altı hyaluron gibi nedenlerle olabilmektedir. Bunların hepsinin tedavisi mümkündür ve tedavi ile düzelme oranı %*** *** ** arasında değişmektedir.

22 Aralık 2018 11:50