9 Kasım 2018 15:21

Depresyon anksiyete

Murat bey Merhaba, Anksiyete için kaç seans gerekir? Su an halihazırda bir psikologla görüşüyorum fakat akupunktur ne zaman devreye girmeli?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Murat Kara
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Özge hanım. Öncelikle geçmiş olsun. Anksiyete tedavisinde 10 ila 15 seans öneririm. İlk seanstan itibaren rahatlama oluşacaktır. Sonraki seanslar bu süreci kalıcı hale getirmek için yapılmakta ve tedaviyi başarıya ulastirmaktadir. Psikolog görüşmelerinize devam etmenizi ve bu süreçte akupunktur tedavisine başlamanızi öneririm. Görüşmek üzere tekrar geçmiş olsun.

11 Kasım 2018 09:01