GA
Soru Sahibi
24 Temmuz 2019 23:45

Gonal f çatlatma ignesi

Merhaba benim 6 yaşında çocuğum var 3 yıl boyunca depo-provera 3 aylık iğne yaptırdım 2 yıldır doğal yolla çocuğum olmadı tüp bebek haricinde neredeyse tüm tedaviler yapıldı 2 yıldır doktorumun söylediği olması gerekiyor olur ama her ayın sonunda hüsran olarak sonuçlanıyor son olarak gonal f 450 iğnesini kullandım 6 gün boyunca 150 yaptırdım çatlatma iğnesi yaptırdım 9 gün önce kadınlarımda şiddetli ağrı göğüslerimde iki gün öncesine kadar şişlik vardı indi yaşım 22 son durum olarak bu seferde tutmazsa ne gibi bir yol izlemeliyim ultrasonda sağ tarafta 6 sol tarafta 3 yumurta oluşmuştu çatlatma iğnesini sonrasında yaptırdım ikiz olma ihtimali olurmu acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şadi Özdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Çoğul hebelik olasılığı var tabii.Her şey yoluna giriyor gibi .

21 Nisan 2020 15:39