AD
Soru Sahibi
15 Şubat 2020 15:19

Gömülü diş çekimi sonrası ağrı

10 gün önce sol alt gömülü dişimi çektirdim 3. Günden itibaren dayanılmaz ağrılarım olduğu için 5. Gün doktoruma gittim yaranın güzel kapandığını söyledi dikişleri aldı rahatlayacağımı söyledi ama hala sol kulağımda sol çenemde ve sol şakağımda ağrılarım oluyor nedeni nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Emrah Özmutlu
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Görmeden bir yorum yapmam çok zor, uygun oldugunuzda randevu alın bakalım isterseniz

15 Şubat 2020 15:25