AC
Soru Sahibi
15 Ekim 2020 15:11

Göğüs kafesinin sol tarafa doğru daha çıkık olması

Saygıdeğer hocam selamlar, iyi çalışmalar. Ben 18 yaşındayım. Son birkaç aydır fark ettim ki göğüs kafesim sol tarafa doğru daha çıkık duruyor sağa kıyasla. Kemik sanki daha dışa çıkıntı yapmış gibi. Herhangi bir ağrı veya rahatsızlık vermiyor. Aynada baktığımda gördüm. Sizce önemli bir şey olabilir mi ? Ne olabilir ? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Orhan Yücel
Göğüs Cerrahisi

Sayın Alkan, muhtemelen deformiteniz var. Ancak kesin tanı ve tedavi için uzman görüşü almanız önemli.

16 Ekim 2020 08:07