DS
Soru Sahibi
9 Temmuz 2020 01:50

Göbek deliği

Hocam merhaba benim göbeğimin derimin altında iltihap oldu doktorum göbek deliğime kesik atarak iltihabı dışarı akıttı daha sonra göbek deliğimi gümüş nitrat ile 3 kez yaktı suanda göbeğimdd akıntı falan yok fakat göbek deliğime baskı uygulanınca örneğin pantolon düğmesi falan denk geldiğinde canım acıyor ılık tuzlu suyla temizliyorum ama hic fayda etmiyor pandemi yüzünden hastaneye gidemiyorum canım yanıyor hocam evde göbeğime yapabileceğim bir tedavi varmı acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Tekrar uygulamayı yapan hekim tarafından değerlendirilmenizde fayda olacaktır. Ağrılarınız azalarak kaybolacaktır. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu

18 Temmuz 2020 12:40