öÖ
Soru Sahibi
12 Ekim 2019 08:06

Gevşek Bebeklerde Fizyoterapi

Hocam merhaba,bizim iki buçuk aylık bir erkek çocuğumuz var,iki çocuk nerolojisinin muayenesi ile hipotoni teşhisi konuldu.Bıngıldaktan usg çekildi temiz çıktı.B12 alt sınıra yakın olduğu için iğne başlandı,ve doktorumuz şu an fizyoterapiye ihtiyaç yok 1 ay sonra görüşelim dedi.el kol çok güzel dirençli bir şekilde hareket ettiriyor,yüz üstü başını kaldırmaya çalışıyor ama diğer türlü geri düşüyor,nesneleri göz başını döndürerek takip edebiliyor.Hocam hala nöroloji doktoru arayışı içerisindeyiz,ne aşamadayız,bizi neler bekliyor,ne zaman yürür,zekaya etkisi olur mu,bir sürü sorular aklımızda,tavsiyeniz nedir bize?Teşekkürler,iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba.. Çocuğunuzun detaylı doğum bilgilerini almadan ve değerlendirme yapmadan sorularınıza doğru bir cevap yazmak mümkün değil.

21 Ekim 2019 16:40