BS
Soru Sahibi
8 Haziran 2020 17:26

Genital Bölge Siğil

Hocam Merhaba Genital bölgemde siğiller var kahverengi ve daha önce 2-3 kere nitrojen işlemi uygulandı ve yine tekrar çıktı ? kriyoterapi yaptırsam tamamen yok olur mu ? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Siğiller tekrarladığında tedavinizi yaptırmalısınız. Bulaşmadan sonraki 1— 2 yıllık süreçte hangi şekilde tedavi olursanız olun tekrarlamalar yaşayabilirsiniz. Virusa karşı bağışıklığınız oluştuğu zaman artık tekrarlamaz. Bu süreçte yeni bulaşmalar için korunmalısınız ve bağışıklık sisteminizi güçlendirici takviyeler ve yaşam tarzı uygun olacaktır.

24 Haziran 2020 11:53