km
Soru Sahibi
14 Aralık 2019 03:40

genç yaşta sertleşme problemi

hocam merhabalar 25 yaşındayım ben de erken boşalma sorunu ve ereksiyon problemi bulunmakta.ilk cinsel ilişkimde erken boşalma yaşıyorum devamında tekrar birleşim yaşamak istersem sertleşme sağlıyamıyorum sağlamam için en az 3-4 saat geçmesi gerekiyo bu benim yaşıtlarım için normal bir süre midir yoksa benmi çok kafaya takıyorum tekrar cinsel ilişkiye girmek için sertleşme sağlasam bile birleşim esnasında ereksiyonu koruyamıyorum. bu normal bir durum mudur daha önce bir uzmana muayane olmuştum organik bişiyok demişti ama ben pek öyle düşünmüyorum bu sorun uzun zamandır devam ediyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba ben doktor beyin asistanı mert Erken boşalma sorunu için psikolojin boşalma denetimi ni öğrenmeniz gerekiyor erken boşalma %99 psikolojik sebeplerden oluşmaktadır ve 3,5 dk altında ise erken boşalma diye adlandırabiliriz .Boşalma olduktan sonra en az 30 dk ara vermenizi öneriyorum büyük ihtimal sorunlarınız yaşınız itibari ile psikolojik görünüyor .

4 Mayıs 2020 13:25