kb
Soru Sahibi
9 Eylül 2014 00:15

Geçmiş çok acı veriyor ne yapmalıyım.

3 Senelik bir ilişkim oldu Herşey hala aklımda silinmiyor gitmiyor normal bi zamanda birden bire morelim bozuluyor ağlıyorum. eski arkadaşım ise benden önceki sevgilisiyle barıştı cok zoruma gidiyor kaldıramıyorum. bi müzik bi koku beni hemen eskiye götürüyor ve içimde acı hissediyorum kalp atışım değişiyor midem bulanıyor . ağlıyorum ne yapabilirimm..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba İmkanlarınız dahilinde bir EMDR terapisttinden yardım alabilirsiniz. Bu tür konularla ilgili olarak EMDR oldukça yarar sağlayabiliyor. Mutlu günler dilerim...

17 Eylül 2014 17:11