AN
Soru Sahibi
9 Şubat 2021 14:59

Geçmeyen ishal

Iyi günler 2 buçuk aylık bebeğim uzun zamandır yeşil ishal olarak kalasını yapıyor ishal yanında ateşi falan olmuyor sadece anne sütü ile besleniyor yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bahar Göktürk
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Bu durum aileyi rahatsız eden bir durumdur genellikle. Eğer çocuğumuzda da bir rahatsızlık hissediyorsanız bu durumun ayrıntılı değerlendirilmesi gerekir. Size en yakın çocuk alerji ve immünoloji bölümü ya da çocuk gastroenteroloji bölümüne başvurabilirsiniz. Doktor ulaşımı sağlayamazsanız *** *** ** nolu numaradan online görüşme için randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

17 Şubat 2021 16:34