TK
Soru Sahibi
26 Nisan 2020 15:05

Geç çıkan dişler

İyi günler hocam. Kızım 17 aylık oldu fakat sadece 6 tane dişi var dört üstte iki de altta. Bu kadar gecikmesi normal mi virüsten dolayı hastaneye gitmeye de korkuyoruz. Bireysel farklılık vardır tabiki ama onun yaşındakiler azı dişlerini çıkarıyor biz alttakileri tamamlayamadık, yoğurdu seviyor yediriyor um kefir de içiyor emiyorda bunun içşn yapılması gereken bişey var mı? Merhaba teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Kevser hanım, Belki genetik özellikten olabilir. Ancak, doğru cevabı çocuk diş hekiminden alabilirsiniz. Sevgiler

28 Nisan 2020 06:49